Ana Sayfa / Mobil / Başkasının Instagram Hikayesi Nasıl İndirilir ?
mobil superonline eu

Başkasının Instagram Hikayesi Nasıl İndirilir ?

Başkasının istagram öyküsünü telefonunuza indirebilirsiniz. Android yada iOS kullanıcıları instagramdaki birinin (takip etmiş olduğu yada takip etmediği) instagram öyküsünü telefonuna indirebilir ve isterse bunu kendi hikayesi olarak paylaşabilir.

Başkasının instagram öyküsünü indirmek için uygulama kullanabileceğiniz benzer biçimde uygulamasız olarak online olarak da indirebilirsiniz. Sizlere instagram hikayesi indirmek için android ve iPhone’da kullanabileceğiniz uygulamaları ve uygulamasız olarak öykü indirme yöntemlerini anlatacağız.

Ilk olarak telefonunuza hiçbir uygulama indirmeden başkasının instagram öyküsünü indirmeyi anlatalım. storiesig.com sitesine girip üstte yer edinen kutucuğa öyküsünü indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıyorsunuz ve karşınıza kişinin o an yayında olan hikayeleri çıkıyor. Bu hikayeler fotoğraf yada video olabilir. Download butonuna tıklayarak instagram öyküsünü indirebilirsiniz.

Biz instagram hikayesi indirmek için yukarıda anlattığımız yöntemi öneriyoruz. Şu sebeple gizliliğin oldukca mühim olduğu bu zamanda 3. parti uygulamalara toplumsal medya hesabınızla giriş yapmayı biz açıkçası oldukca güvenli bulmuyoruz. Sadece eğer yukarıdaki yöntem size yetersiz geliyorsa aşağıda önereceğimiz android ve ios uygulamalarını kullanarak başkasının instagram hikayelerini indirebilirsiniz.

Android tarafında öykü indirmek için en fazla kullanılan uygulama Story Saver for Instagram uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için Instagram hesabınızla bağlanmanız gerekiyor. Bağlantıyı yaptıktan sonrasında listeden arkadaşınızı seçebilir ve öyküsünü telefonunuza indirebilirsiniz.

iPhone kullanıcıları için önereceğimiz uygulama ise Repost best of ig live photo uygulamasıdır. Uygulama ücretlidir sadece tecrübe etme süresi vardır. Uygulama Abonelik yöntemi ile çalmış olduğu için süreniz bitmeden aboneliğinizi iptal etmeyi ihmal etmeyin.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir