Ana Sayfa / Yazılım / Opera yeni güncellemesiyle, uçuşa geçti

Opera yeni güncellemesiyle, uçuşa geçti

yazilim superonline eu

Opera Software tarafınca geliştirilen Opera uygulaması, 51. güncellemesiyle beraber karşımıza çıktı. Gözle görülür bir halde web tarayıcısı bu sürümünde hız artışı yaşanırken, bu sürümün Firefox Quantum’dan yüzde 38 oranında daha süratli bulunduğunu iddia ediyor.

Windows 10’lu bir HP Spectre bilgisayar üstünde meydana gelen testlerde Firefox Quantum 58’e hız anlamında fark atmayı başaran Opera 51, popüler web tarayıcısı Google Chrome’a gore ise oldukca daha azca sistem belleğine haiz. Bu güncelleme ile beraber oldukca daha stabil bir hale kavuşmayı başaran tarayıcının, rakiplerine gore bir adım daha önde yer aldığını söyleyebiliriz.

Yeni sürümle beraber Opera 51‘in yer imleri özelliğinde de gerçekleştiren güncelleme hakkında konuşan şirket; “Yer imleri yöneticisinde, genişletilebilir menüde bulunan dışa aktarma yer işaretleriyle beraber bir içe aktarma yer imi düğmesi ekledik. Bu, öteki web tarayıcılarından yer işaretlerinizi içe aktarmanın başka bir yolu.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Tarayıcının yeni sürümünde tarayıcı sıfırlama ve profili yedekleme işi oldukca daha basitleştirilmiş hal alırken, bir web sitesinin sekmesini tıklatarak sayfanın üst kısmına hızlıca geri dönebiliyorsunuz.

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak suretiyle birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel detayları sunmak için elimden geleni yapıyorum.

Meydana gelen resmi izahat ile beraber WhatsApp üstünden para gönderme işleminin etken hale getirilmiş olduğu ve artık Hindistan’da kullanılabilir olduğu duyuruldu.

Sevgililer gününde yaşam eşine yeni akıllı cep telefonu almak isteyenler için KAAN A1 mühim bir tercih olabilir.

Tayvan merkezli Asus şirketi tarafınca geliştirilen Zenfone 5 Lite modeline ilişkin basın görselleri, Evan Blass tarafınca kamuoyuna sızdırıldı.

Muhafız Yüzbaşısı Harold’ın Aşkı, Sevgililer Günü Mutlu Sadakat, Çikolata Koleksiyonu ve 7 Gün Giriş Etkinliği şubat süresince oyunculara sunulacak.

Xiaomi’nin MWC 2018’de tanıtması beklenen akıllı telefon modeli Mi Mix 2s’in internete sızdırılan yeni görüntüleri, çarpıcı tasarımı ve Qualcomm Snapdragon 845 yonga setini doğruluyor….

Sızdırılan iPhone kaynak kodlarını doğrulayan Apple, mevzunun çekince yaratıp yaratmadığı hakkında bir izahat gerçekleştirmiş oldu.

Global pazarın en popüler çevrimiçi müzik dinleme platformu olan Spotify, gerçekleştirdiği izahat ile İstanbul’un ilçe ilçe müzik dinleme alışkanlığını deklare etti.

VLC Player yeni güncellemesi v3.0 ile beraber, uygulamaya 4K ile 8K görüntü oynatma desteğiyle güncelledi.

Sony’nin H8266 model kod numaralı yeni akıllı telefonu, Antutu Benchmark üstünde 18:9 en-boy oranına haiz bir ekranla ortaya çıktı.

Apple kısa süre öncesinde satışa sunmuş olduğu HomePod isminde akıllı hoparlörü mesele durumunda yenisiyle değişiklik yapmak isteyenlerin 279 dolar ödemesi icap ettiğini deklare etti.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE